NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Ile wynosi czas realizacji zamówienia? 

Czas realizacji zamówienia wynosi do 10 dni roboczych od chwili wysłania do Klienta na adres email wskazany przez Klienta podczas składania zamówienia informacji o otrzymaniu płatności za zamówiony towar i rozpoczęciu realizacji zamówienia, nie później jednak niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od zawarcia umowy.


2. W jaki sposób czyścić portfele Notimi?

W trosce o funkcjonalność portfeli Notimi kolorowa klapka została zaprojektowana w taki sposób, że w razie pojawienia się powierzchownych zabrudzeń wynikających z codziennego użytkowania portfela, część pokrytą zamszem syntetycznym bez obaw można przetrzeć wilgotną szmatką. Warto również przywracać meszek przy użyciu szmatki lub szczoteczki do zamszu oraz specjalnie do tego przeznaczonych preparatów.

W celu usunięcia zabrudzeń ze skóry naturalnej należy delikatnie przetrzeć materiał szmatką zwilżoną wodą. Nie należy mocno trzeć tej części portfela, gdyż skóra naturalna łatwo może ulec zniszczeniu.

Zaschnięte zabrudzenia oraz głębokie plamy powinny być usuwane za pomocą preparatów przeznaczonych do czyszczenia skóry i zamszu.